Dursun Özbek’ten Uğur Dündar’a cevap: Nefret dilinden uzaklaşmalı

DUVAR – Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Genel Sekreter Eray Yazgan’ın yaptığı açıklamaların arkasında olduklarını belirterek, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar’ın doğruları savunması ve nefret dilinden uzaklaşması gerektiğini söyledi.

Dursun Özbek konuyla ilgili olarak DHA’ya yaptığı açıklamada, “Genel Sekreterimiz Eray Yazgan’ın kulüp resmi sitesinde yayınlanan açıklamaları başta ben olmak üzere Galatasaray yönetim kurulunun tüm üyelerinin fikirlerini ifade etmektedir. Sayın Uğur Dündar’a başkanıyla arasının bozulmasından korkmadan, doğruları savunmasını ve nefret dilinden uzaklaşmasını tavsiye ederim” dedi.

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, dün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Kendisine ve kulübüne yönelik hiçbir kötü söz söylemediğim halde en ufak ilgimin olmadığı bir konuda yalan ve iftiralarla beni hedef gösterip futbol üzerinden kaos yaratmaya çalışan Eray Y. adlı yönetici kılıklı holigan hakkında yarın savcılığa suç duyurusunda bulunacağım” ifadelerini kullanmıştı.

(SPOR SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir